Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

W dniu 7 października 2019 roku gościliśmy w naszej szkole pana Wiesława Błażkiewicza z programem profilaktycznym w ciekawej formie a mianowicie mielimy możliwość wysłuchania koncertu muzycznego pt: „Zło dobrem zwyciężaj”.

Wiesław „Blacha” Błażkiewicz jest człowiekiem, który wierzy w cud życia i wiary czyniącej cuda. Jest osobą, której leży na sercu walka o to pokolenie, by wyzwolić go z jarzma nałogów. Jest człowiekiem, który uczy szacunku do samego siebie, do rodziców, do nauczycieli i do kolegów.

stop

Muzyk przybliżył uczniom problem przemocy i agresji wśród młodzieży, cyberprzemocy, uzależnienia od alkoholu, papierosów, narkotyków i dopalaczy. Przeciwstawił się również wulgaryzmom w języku młodego człowieka. Problem dopalaczy został szczególnie wyeksponowany przez artystę, który mówił, że jest to bardzo niebezpieczna i często zakamuflowana forma uzależnienia. Jako alternatywę proponuje młodzieży zaangażowanie się w różnego rodzaju grupy wolontariatu pokazując, ze jest tam miejsce na godny i radosny rozwój.

Program poruszył emocje młodzieży, zmusił do pochylenia się nad tematem różnego rodzaju uzależnień i pozostawił niezatarty ślad w umysłach młodych ludzi.

Zorganizowanie tego spotkania było możliwe między innymi dzięki przychylności

i wsparciu Burmistrza Czyżewa Pani Anny Boguckiej oraz Pana Mirosława Kryńskiego – przewodniczącego Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działającej przy Urzędzie Miasta w Czyżewie.. Za co serdecznie dziękujemy!

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.