Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

W środę 12 lutego w auli ZSOiZ w Czyżewie odbyła się trzecia edycja imprezy promującej naszą szkołę. Zaproszeni zostali na nią rodzice uczniów z okolicznych szkół podstawowych oraz oczywiście sami uczniowie, którzy jak się okazało licznie stawili się tego dnia, aby otrzymać garść informacji o kierunkach kształcenia i działalności pozalekcyjnej młodzieży.


Spotkanie rozpoczął i przywitał zgromadzonych gości pan Dyrektor Przemysław Uszyński, a następnie oddano głos nauczycielom, którzy przedstawili obecne i przyszłe kierunki kształcenia, sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach, projekty i wyjazdy zagraniczne oraz opisali działalność Samorządu Uczniowskiego. Wszystko to odbyło się wraz z poczęstunkiem przygotowanym przez naszych uczniów, a okraszone zostało przedstawieniem kabaretowym. Ostatnim punktem tego dnia było zwiedzanie szkoły, podczas którego rodzice wraz ze swoimi pociechami uzyskali odpowiedzi na interesujące ich kwestie, mieli możliwość zwiedzania wszystkich pracowni oraz dalszej degustacji smakołyków przygotowanych przez naszą młodzież.
Po krótkiej przerwie rozpoczęła się natomiast dyskoteka szkolna, na którą zostali wcześniej zaproszeni wszyscy goście oraz uczniowie ZSOiZ w Czyżewie.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.