Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

Od 1 września 2019 r. rozpocznie się realizacja projektu „Kompetentni zawodowcy w Czyżewie”, którego wartość wynosi 912 105,01 zł . Jest to projekt finansowany w ramach RPO WP na lata 2014 – 2020. Obejmie wszystkich uczniów Technikum w Czyżewie, którzy będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych form kształcenia zawodowego. I tak 30 uczniów będzie zdobywało prawa jazdy w kategorii B oraz B+E, 20 zdobędzie dodatkowe uprawnienia do obsługi wózków widłowych, 15 zdobędzie uprawnienia kombajnisty, a 16 – bardzo poszukiwany kurs inseminacyjny.

To tylko niektóre z dodatkowych, całkowicie bezpłatnych szkoleń, które obejmą uczniów czyżewskiego technikum. Takie możliwości będą mieli uczniowie wszystkich branż, kształcący się w Czyżewie. Dodatkowo uczniowie będą uczestniczyć w atrakcyjnych wyjazdach zawodoznawczych, m. in. informatycy wyjadą na targi IT Future Expo czy Intel Extreme Masters. Żywieniowcy zdobędą szlify barmańskie, baristyczne i kelnerskie a w czasie wyjazdów do renomowanych restauracji a także w szkole zostanie przeprowadzonych wiele atrakcyjnych warsztatów i kursów. Szkoła zostanie wzbogacona również o wiele nowych pomocy, które uczynią naukę w Technikum w Czyżewie bardziej nowoczesną i atrakcyjną: sprawi to m. in. drukarka 3D oraz zestaw LEGO Mindstorms, który zostanie wykorzystany do praktycznego programowania robotów.

Nowa pracownia językowa umożliwi prowadzenie zajęć językowych na najwyższym poziomie, dzięki czemu czyżewscy uczniowie zdobędą doskonałe przygotowanie do matury. Projekt zapewnia także płatne dla uczniów staże u pracodawców, dzięki czemu poznają oni rzeczywiste środowisko zawodowe lokalnych przedsiębiorców. Te i wiele innych możliwości kształcenia gwarantuje Technikum w Czyżewie, które zaprasza wszystkich absolwentów szkół podstawowych i gimnazjum, chcących zdobyć atrakcyjny zawód w atrakcyjnej formie.

CZYŻEW UCZY WIĘCEJ! – przyjdź, przekonaj się!

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.