Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

Pełną parą ruszył w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych kolejny projekt. Dzięki niemu nasze sale lekcyjne zostały wzbogacone o sprzęt elektroniczny, m.in. tablice interaktywne, projektory, komputery, różnego rodzaju urządzenia specjalistyczne do nauki przedmiotów zawodowych.

Tym razem pod hasłem Kompetentni zawodowcy w Czyżewie, będziemy mogli doskonalić swoje kompetencje i umiejętności zawodowe.

I tak - pracownia agrobiznesu została wyposażona dodatkowo w nowoczesny sprzęt komputerowy, planszowe gry ekonomiczne i tablicę z projektorem.

W pracowni produkcji rolniczej uczniowie mogą korzystać nie tylko z nowych atlasów i katalogów sprzętów rolniczych, ale także ze szkolnego zestawu do analizy wody oraz zestawu doświadczalnego z wyposażeniem laboratoryjnym i kartami pracy. Dzięki tym pomocom technicy agrobiznesu będą mogli przeprowadzać ciekawe doświadczenia i symulacje procesów ekonomicznych.

Uczniowie w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych mogą pochwalić się nową pracownią obsługi gości, która została wyposażona

w profesjonalny sprzęt do nauki zawodu, m.in. w wózek do flambirowania. W sali zobaczymy również piękne, nowe stoły, stoliki i drewniane krzesła, a więc w pełni wyposażoną salę konsumencką.

Pracownia gastronomiczna wzbogaciła się o bardzo nowoczesny piec konwekcyjno parowy z elektrycznym sterownikiem, schładzarko – zamrażarkę szokową i o wiele innego sprzętu, który powinien znaleźć się w każdej profesjonalnej, nowoczesnej kuchni. Nic tylko gotować :)
Uczniowie w zawodzie technik informatyk mogą wykorzystywać czasie lekcji drukarkę 3D, Gimbala ręcznego do kamery typu Grip, monitor interaktywny, robota edukacyjnego.
W komfortowych warunkach prowadzone będą także lekcje języków obcych.

A wszystko to dzięki nowemu wystrojowi sali i nowoczesnemu systemowi do nauczania języków.

Oprócz doposażenia pracowni, projekt Kompetentni Zawodowcy w Czyżewie pozwala uczniom na udział w licznych warsztatach, wyjazdach i praktykach zagranicznych. Wszystkie te działania przygotują ich dobrze do przyszłej aktywności zawodowej i spowodują, że staną się bardziej atrakcyjni dla swych potencjalnych pracodawców.

Zanim jednak wkroczymy w przyszłość, już dziś lekcje będą ciekawsze, a nauka przyjemniejsza.

Miłej nauki :)

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.