Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

W dniach 10-11 grudnia 2016 r. w ZSOiZ w Czyżewie odbyło się szkolenie nauczycieli  przedmiotów zawodowych, prowadzone przez Grzegorza Górnika z Akademii Kelnerskiej     w Puławach. Akredytowane przez kuratorium oświaty warsztaty kelnerskie obejmowały cztery stopnie specjalności: I - ,,Podstawy obsługi konsumenta”, II - ,,Serwis specjalny”, III - ,,Kelner & Merchant”, IV - ,,Barman & Hydrosommelier”. Nauczyciele naszej szkoły: pani  wicedyrektor Małgorzata Czyżewska-Drozd, pani Małgorzata Jaźwińska, pan Jerzy Tomkielski doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem pana Grzegorza Górnika  Dyrektora Akademii  w obszarze garnituru szkła dla kelnera, barmana, sommeliera, linii sztućców kelnerskich, serwisu specjalnego (homar, ostrygi, kawior, ślimaki), flambirowania przy stoliku gości, standardów nakrycia stołu, metod serwowania, kultury przy stole,  fizjologii mieszania napojów, sporządzania pokazowych drinków w kokosie. Poznali również różne triki kelnerskie.

Po zakończonych warsztatach nauczyciele otrzymali  CERTYFIKAT w języku polskim  i angielskim, potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Będzie to wykorzystane w pracy z uczniami podczas zajęć w celu zwiększenia ich szans na wyższą zdawalność na egzaminach zawodowych i w trakcie poszukiwania zatrudnienia na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. 

 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.