Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie w dniu 24 lutego 2019 r. odbył się IX Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa. Uczestników rozgrywek w imieniu Burmistrza Czyżewa Anny Boguckiej, jak i we własnym – gospodarza rozgrywek, ciepło przywitała Dyrektor ZSOiZ Alicja Bańkowska.

Do turnieju zgłosiły uczestnictwo następujące drużyny:

 1. ZSOiZ Czyżew
 2. Absolwenci ZSOiZ
 3. SP Czyżew
 4. OSP Czyżew
 5. OSP Dąbrowa Wielka
 6. CLOVIN Czyżew

Zespoły, w wyniku losowania, podzielono na dwie grupy:

Grupa A

 1. ZSOiZ Czyżew
 2. SP Czyżew
 3. CLOVIN Czyżew

Grupa B 

 1. Absolwenci ZSOiZ
 2. OSP Czyżew
 3. OSP Dąbrowa Wielka

W ostatniej chwili, drużyna CLOVIN Czyżew wycofała się z rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

 • I miejsce – Absolwenci Czyżew
 • II miejsce – ZSOiZ Czyżew
 • III miejsce – OSP Dąbrowa Wielka
 • IV miejsce – SP Czyżew
 • V miejsce – OSP Czyżew 

Turniej przebiegał w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play. Sędziami zawodów były: fair play. Sędzią zawodów był absolwentka szkoły Iza Podbielska oraz uczennice: Monika Świerżyńska, Natalia Korsak i Jolanta Brzozowska. Nad wszystkim czuwał sędzia główny turnieju p. Sławomir Kalupa. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli uzupełnić straconą energię, posilając się ciepłym poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów klas gastronomicznych pod okiem p. Jerzego Tomkielskiego .

Na zakończenie Burmistrza Czyżewa Anna Bogucka dokonała wręczenia pamiątkowych pucharów i dyplomów zwycięzcom turnieju. Dziękowała też organizatorom za umożliwienie sportowej rywalizacji..

Podziękowania składamy również lokalnym firmom: „SILOKRIS Krzysztof Turkowski” oraz TURKOWSKI MEBLE za ufundowanie nagród rzeczowych wszystkim zawodnikom.

Kolejna impreza sportowa w środowisku zgromadziła społeczność lokalną podczas sportowej rywalizacji, stwarzając okazję nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do popularyzacji sportu w naszej gminie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby Turniej Piki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa był imprezą na stałe goszczącą w kalendarzu sportowym naszego miasta, szczególne zaś podziękowania kierujemy do Pani Burmistrz Annie Boguckiej za nieustającą życzliwość i wspieranie tej cennej inicjatywy. .

Sławomir Kalupa

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.