Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

Dnia 11 października 2019 w ZSOiZ w Czyżewie odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Podczas uroczystości byli obecni wspaniali goście, a wśród nich: członek Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego pan Jerzy Pakieła, proboszcz parafii pw. Apostołów Piotra i Pawła w Czyżewie ksiądz kanonik Eugeniusz Sochacki, księża wikariusze z tejże parafii, jak również przewodnicząca Rady Rodziców pani Marta Pietras i wiceprzewodniczący Rady Rodziców pan Jerzy Kossakowski oraz bohaterowie dnia – pracownicy oświaty.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor szkoły pani Alicja Bańkowska, która podkreśliła znaczącą rolę pracy nauczyciela. Mówiła o trudzie, jaki niesie ze sobą wychowanie i nauczanie młodych ludzi. Przypomniała także o tym, jak dużo dobra za sobą niesie praca pedagogów.

Pani Dyrektor nie zapomniała w swoich podziękowaniach o pracownikach szkoły, którzy jak zwykle okazali się niezawodni dzięki swojej rzetelnej i nieocenionej pracy na rzecz szkoły. Wszystkim pracownikom oświaty pani Alicja Bańkowska życzyła zadowolenia z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Za owocną pracę, wybitne osiągnięcia nauczyciele oraz pracownicy szkoły otrzymali nagrody. Nagrody Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego, w imieniu Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego, wręczył pan Jerzy Pakieła paniom: Małgorzacie Jaźwińskiej i Renacie Fiedorczuk. Natomiast Dyrektor szkoły pani Alicja Bańkowska nagrodziła następujących nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi: p. Anetę Piotrowską, p. Hannę Łepkowską, p. Barbarę Sienicką, p. Dariusza Zdrojewskiego, p. Tadeusza Wojno, p. Sławomira Kalupę oraz p. Małgorzatę Dmochowską, p. Elżbietę Młyńską i p. Sławomira Korsaka.

Po przemowach i wręczeniu podziękowań nastał czas na część artystyczną, którą przygotowała młodzież pod opieką nauczyciela języka angielskiego i rosyjskiego – pani Tatiany Siezniewy. Uczniowie przedstawili zabawne wiersze na temat nauczycieli i pracowników szkoły, dołączając do tego prezentacje ze zdjęciami, odzwierciedlającymi wydarzenia z życia szkoły. Nie obyło się też bez piosenek w wykonaniu uczennic naszej szkoły Natalii Skupiewskiej, Kamili Kaczyńskiej oraz Dominiki Wiśniewskiej. Po uroczystości i wręczeniu kwiatów wszyscy szczęśliwi wrócili do domów.

Wszystkim pracownikom oświaty życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.