Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

UWAGA UCZNIOWIE
od poniedziałku 19.04.2021 zajęcia praktyczne realizowane będą w szkole.
(technik żywienia praktyczne zajęcia rozpocznie po zakończeniu remontu pracowni)
UWAGA GRECJA
Pojawiły się wolnie miejsca we wszystkich zawodach na praktyki zagraniczne do Grecji (wyjazd 3 maja). Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiednie dokumenty do sekretariatu szkoły do wtorku 20-04-2021 do godz. 15:00. Druki dostępne są w sekretariacie szkoły od poniedziałku godz. 10:00
pamiętajcie, że jednym z warunków wyjazdu jest posiadanie dowodu osobistego (może być tymczasowy)

Dzień 4 września 2016r. był dniem, w którym Powiat Wysokomazowiecki obchodził swoje 150-lecie. Dlatego też i nasza szkoła wzięła udział w tym święcie. Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie przygotowali program artystyczny pod kierunkiem p. Sebastiana Tyszko, p. Anety Piotrowskiej, p. Anety Grądzkiej oraz p. D. Zdrojewskiego i p. Tadeusza Wojno.

Uczniowie zaprezentowali cały przekrój swoich talentów wokalnych, aktorskich, kabaretowych i tanecznych.

Do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu naszych uczniów i absolwentów zaprosił zarówno główny prowadzący - Maciej Smoliński, jak i nasz szkolny konferansjer Rafał Borowy.

Przed zgromadzoną publicznością Paulina Ponichtera i Karol Płocha (absolwent naszej szkoły) pięknie zatańczyli walc wiedeński. Natomiast Natalia Kulesza przezabawnie wygłosiła słynny monolog Hanki Bielickiej „Nie przeproszę”. Piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „ Czas nas uczy pogody” usłyszeliśmy we wspaniałym wykonaniu Anity Kulik, by następnie obejrzeć skecz „Niemieckie siatkareczki”. W skeczu tym komediowe talenty zaprezentowali Łukasz Gniazdowski, Adrian Godlewski, Marcin Murawski oraz gościnnie Hubert Kutyłowski. Parodię piosenki Formacji Nieżywych Schabuf „Chciałabym chciała” usłyszeliśmy w żartobliwym wykonaniu Krystyny Garbowskiej i Krzysztofa Koska. W śpiewający sposób  chłopcy z technikum informatycznego chcieli zachęcić do nauki w tym zawodzie płeć piękną . Na zakończenie naszej części artystycznej absolwentka Michalina Pieńkowska pięknie zaśpiewała piosenkę „Powróćmy jak za dawnych lat” – dedykowaną wszystkim przyjaciołom szkoły. Występy czyżewskiej młodzieży spotkały się z ciepłym przyjęciem i zostały nagrodzone zasłużonymi brawami . 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.